KIYI OTOMOTİV

Satış

İhtiyaçlarınız doğrultusunda size en uygun olan Dacia araçları, en uygun koşullarda sunmak için hizmet veriyoruz.

0 km Dacia markalarımızla faaliyet gösteren KIYI OTOMOTİV, OYAK GRUP şirketlerinden Mais A.Ş çatısı altında Dacia markalarının İstanbul Anadolu Yakası yetkili satıcı ve yetkili servis olarak, Kurtköy-Pendik lokasyonunda hizmet vermektedir.

Firmamız, kurulduğu günden geldiğimiz döneme kadar, araç satışlarını yüksek adetler ile gerçekleştiren, müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ön planda tutarak birçok başarıya imza atmış durumdadır. İstanbul içinde birçok köklü marka olan müşterilerini ve perakende müşterilerini, bir dost bilerek , her dönemde yanlarında olarak, Dacia marka araçların satış hizmetini gerçekleştirmiş ve hizmetlerine devam etmektedir.

2016 ve 2017 yılları arasında, Yılın Yetkili Satıcısı ünvanını almaya hak kazanmıştır. Doğruluk, memnuniyet ve kalite anlayışına kuruluşundan bu yana sımsıkı sarılarak yol alan firmamız, siz kıymetli dostlarımıza hizmet etmekten büyük onur duymaktadır.

Populer Araçlarımız;

  • Dacia Duster
  • Dacia Sandero
  • Dacia Lodgy
  • Dacia Ducker

Dacia Kıyı Otomotiv, öncelikle Kurtköy, Pendik, Orhanlı, Şekerpınar, Aydınlı, Tuzla, Gebze, Kartal, Maltepe, Kadıköy, Sultanbeyli, Sancaktepe ve tüm Anadolu Yakası ile İstanbul genelinde Dacia otomobil kullanıcısı müşterilerine bakım, hasar, onarım servis hizmeti yanında filo kiralama hizmeti ve 0 km araçlarımızla takas imkanı sağlamaktadır.