KIYI OTOMOTİV

Kredi Olanakları

Satın almayı düşündüğünüz araç için daha fazla hayal kurmanıza gerek kalmadı
Düşük aylık taksitli, uygun faiz oranlı ve uzun vadeli farklı kredi seçenekleri, aracınıza en uygun koşullarda sahip olmanızı sağlıyor. Hem de showroomdan çıkmadan…

0 km Dacia markalarımızla faaliyet gösteren KIYI OTOMOTİV plazamızda müşteri memnuniyeti, kaliteli satış ve süreçlerinde sizlerin yanınızdayız. Bu bağlamda 0 km otomobil hayalini yaşayan müşterilerimize desteğimizi  finansal anlamda markamızla birlikte yol aldığımız Orfin Finans A.Ş. sizlere avantajlı  ve esnek şartlarda desteğini tam olarak vermektedir.

Otomobil alırken, hem bireysel hem de ticari müşterilerimize  ihtiyaçları olan finansal desteği zaman kaybetmeden kurumları ziyaret etmeden siz aracınızı keşfederken hazırlayıp size en avantajlı koşullarla maksimum seviyede kredi imkanı sunuyoruz.

Otomobilinizi alırken bütün ihtiyaçlarınızın tek noktada, hızlı, güler yüzlü anlayışla sunulduğu bu deneyimi sizde keşfedebilirsiniz.

Dacia Kıyı Otomotiv, öncelikle Kurtköy, Pendik, Orhanlı, Şekerpınar, Aydınlı,Tuzla, Gebze, Kartal, Maltepe, Kadıköy, Sultanbeyli, Sancaktepe ve tüm Anadolu Yakası ile İstanbul genelinde  Dacia otomobil kullanıcısı müşterilerimize bakım, hasar onarım servis hizmeti yanında filo kiralama hizmeti ve 0 km araçlarımızla takas imkanı sağlamaktayız.